English Swedish Danish Norwegian Finnish
Logg inn

Glemt passord?

Netgear

Netgear

Netgear
Varenr/Prod.varenr Beskrivelse Listepris
386355 /
422-10047-01
Netgear KIT,RKMNT,GS516TP 113 kr
386356 /
6000451-10000S
Netgear 3/4/5G MOBILE MIMO ANTENNA 678 kr
368834 /
A6100-100PES
Netgear A6100 AC600 WIFI ADAPTER 356 kr
Netgear A6100 AC600 WIFI ADAPTER
375863 /
A6150-100PES
Netgear A6150 AC1200 USB2.0 ADAPTER 399 kr
368835 /
A6210-100PES
Netgear USB A6210 AC1200 515 kr
Netgear USB A6210 AC1200
374970 /
A7000-100PES
Netgear A7000 AC1900 WIFI ADAPTER 909 kr
386357 /
ACC761-10000S
Netgear 1M QSFP28 100G DAC CABLE PASSIVE 243 kr
386358 /
ACC763-10000S
Netgear 3M QSFP28 100G DAC CABLE PASSIVE 580 kr
386359 /
ACM761-10000S
Netgear 100GBASE-SR4 MMF MPO QSFP28 MODULE 1.438 kr
386360 /
ACM762-10000S
Netgear 100GBASE-LR4 LC SMF QSFP28 MODULE 5.404 kr
386361 /
AFM735-10000S
Netgear 100BASE-FX SFP GBIC 3.298 kr
386362 /
AFT402-10000S
Netgear FAN TRAY FOR M4500 SWITCHES 2.062 kr
368837 /
AGM731F
Netgear 1000BASE SX SFP GBIC 1.731 kr
368838 /
AGM732F
Netgear 1000BASE-LX SFP GBIC 3.644 kr
368839 /
AGM734-10000S
Netgear 1000BASE-T COPPER SFP GBIC 1.731 kr
386363 /
ANT224D10-10000S
Netgear PROSAFE OUTDOOR 10DB N ANTENNA 1.649 kr
386364 /
ANT2409-20000S
Netgear PROSAFE IND/OUTDR 9DBI ANTENNA 1.822 kr
386365 /
ANT24501B-10000S
Netgear OUTDOOR ANTENNA KIT 2.4/5GHZ BNDL 993 kr
386366 /
ANT2511AC-10000S
Netgear WIRELESS AC DUAL BAND ANTENNA 242 kr
386367 /
APM402XL-10000S
Netgear 2PT 40G QSFP+ PORT CARD 6.262 kr
386368 /
APM408C-10000S
Netgear 8PT 10GBASE-T PORT CARD 10.205 kr
386369 /
APM408F-10000S
Netgear 8PT 10GBASE-T PORT CARD 6.262 kr
386370 /
APM408P-10000S
Netgear 8PT 10GBASE-T PORT CARD 11.133 kr
386371 /
APS1000W-100NES
Netgear 1000W 100-240VAC POWER SUPPLY UNIT 9.018 kr
386372 /
APS1200W-100NES
Netgear 1200W 100-240VAC POWER SUPPLY UNIT 7.583 kr
386373 /
APS150W-100NES
Netgear 150W 100-240VAC POWER SUPPLY UNIT 2.575 kr
386374 /
APS250W-100NES
Netgear 250W 100-240VAC POWER SUPPLY UNIT 2.667 kr
386375 /
APS299W-100NES
Netgear 299W 100-240VAC POWER SUPPLY UNIT 3.092 kr
386376 /
APS550W-100NES
Netgear 550W 100-240VAC POWER SUPPLY UNIT 4.506 kr
386377 /
APS600W-100NES
Netgear 600W 100-240VAC POWER SUPPLY UNIT 5.055 kr
386378 /
APS750W-10000S
Netgear 750W 100-240VAC POWER SUPPLY UNIT 6.056 kr
386379 /
AX742
Netgear 24/48 GIGABIT STACKING KIT BNDL 3.553 kr
386380 /
AX743-10000S
Netgear 10GE SFP+ ADAPTER 3.553 kr
386381 /
AX745-10000S
Netgear 10GBASE-T MODULE FOR GSM7S SERIES 3.826 kr
386383 /
AXC761-10000S
Netgear 1M SFP+ DIRECT ATTACH CABLE 638 kr
386382 /
AXC7610-10000S
Netgear 10M SFP+ DIRECT ATTACH CABLE ACTIVE 499 kr
386384 /
AXC7615-10000S
Netgear 15M SFP+DIRECT ATTACH CABLE OPTICAL 580 kr
386385 /
AXC7620-10000S
Netgear 20M SFP+DIRECT ATTACH CABLE OPTICAL 672 kr
386386 /
AXC763-10000S
Netgear 3M SFP+ DIRECT ATTACH CABLE 986 kr
386387 /
AXC765-20000S
Netgear 5M SFP+ DIRECT ATTACH CABLE ACTIVE 1.276 kr
386388 /
AXC767-10000S
Netgear 7M SFP+ DIRECT ATTACH CABLE ACTIVE 452 kr
386389 /
AXLC761-10000S
Netgear 1M QSFP+ 40G DAC CABLE PASSIVE 1.546 kr
386390 /
AXLC763-10000S
Netgear 3M QSFP+ 40G DAC CABLE PASSIVE 1.933 kr
386391 /
AXLM762-10000S
Netgear 40GBASE-LR4 SMF LC QSFP+ MODULE 2.934 kr
386392 /
AXM761-10000S
Netgear 10GE SR SFP+ MODULE 4.555 kr
386393 /
AXM761P10-10000S
Netgear 10GBASE-SR SFP+ AXM761 PK10 BNDL 23.684 kr
386394 /
AXM762-10000S
Netgear 10GE LR SFP+ MODULE 10.931 kr
386395 /
AXM762P10-10000S
Netgear 10GBASE-LR SFP+ AXM762 PK10 BNDL 60.121 kr
386396 /
AXM763-10000S
Netgear 10GE LRM SFP+ MODULE 4.555 kr
386397 /
AXM764-10000S
Netgear 10GE LR-LITE SFP+ MODULE 4.555 kr
386398 /
AXM765-10000S
Netgear 100/1G/2.5G/5G/10GBASE-T SFP+MODULE 4.555 kr
386399 /
AXM765-20000S
Netgear 1PT 10GBASE-T SFP+ MODULE 4.555 kr
386400 /
CSM4532-100EUS
Netgear M4500-32C MANAGED SWITCH 211.760 kr
386401 /
EAX12-100PES
Netgear 1PT AX1600 WIFI 6 WALLPLUG MESH 1.288 kr
386402 /
EAX15-100PES
Netgear AX1800 WIFI 6 WALLPLUG MESH EXTENDE 1.546 kr
384538 /
EAX20-100EUS
Netgear 4PT 2 STREAM DESKTOP WIFI MESH EXTE 2.190 kr
377294 /
EAX80-100EUS
Netgear EAX80 AX6000 WIFI MESH EXTENDER 4.476 kr
386403 /
EPS200W-100PES
Netgear 200W EXTERNAL POWER SUPPLY UNIT 974 kr
386404 /
EPS90W-100PES
Netgear 90W EXTERNAL POWER SUPPLY UNIT 487 kr
368849 /
EX3700-100PES
Netgear EX3700 AC750 Range Extender - 750 Mbps - 300+450 Mbps 467 kr
Netgear EX3700 AC750 Range Extender - 750 Mbps - 300+450 Mbps
368850 /
EX6120-100PES
Netgear 1PT AC1200 WALLPLUG EXTENDER 639 kr
386405 /
EX6130-100PES
Netgear AC1200 WALLPLUG PASSTHRU EXTENDER 712 kr
386406 /
EX6250-100PES
Netgear 1PT AC1750 WALLPLUG MESH EXTENDER 902 kr
368854 /
EX7300-100PES
Netgear EX7300 NIGHTHAWK AC2200 EXTENDER 1.224 kr
Netgear EX7300 NIGHTHAWK AC2200 EXTENDER
374968 /
EX8000-100EUS
Netgear AC3000 TRI-BAND DESKTOP EXTENDER 2.203 kr
368859 /
GS105E-200PES
Netgear GS105E v2 ProSafe Plus - 5-Port Gigabit Switch 453 kr
Netgear GS105E v2 ProSafe Plus - 5-Port Gigabit Switch
369368 /
GS105GE
Netgear GS105GE Prosafe - Switch - 5 port Gigabit 333 kr
386407 /
GS105PE-10000S
Netgear 5PT GIGABIT POE/PD PLUS SWITCH 855 kr
368861 /
GS108E-300PES
Netgear GS108E v3 ProSafe Plus - 8-Port Gigabit Switch 575 kr
Netgear GS108E v3 ProSafe Plus - 8-Port Gigabit Switch
368862 /
GS108GE
Netgear GS108GE Prosafe - Switch - 8 port Gigabit 453 kr
386408 /
GS108LP-100EUS
Netgear 8PT POE/POE+ GIGABIT UNMANAGED SWCH 1.224 kr
383782 /
GS108PE-300EUS
Netgear 8PT GE POE SMART MANAGED PLUS SWCH GS108PE-300EUS 1.148 kr
386409 /
GS108PP-100EUS
Netgear 8PT POE/POE+ GIGABIT UNMANAGED SWCH 1.591 kr
386410 /
GS108T-300PES
Netgear 8P GE SMART MANAGED PRO SWITCH 979 kr
386411 /
GS110EMX-100PES
Netgear 8PT GIGE WEBUNMANAGED WITH UPLINKS 3.427 kr
386412 /
GS110MX-100PES
Netgear 8PT GIGE UNMANAGED WITH 2PT UPLINKS 2.571 kr
386413 /
GS110TP-300EUS
Netgear 8P GE POE SMART MANAGED PRO SWITCH 1.836 kr
386414 /
GS110TPP-100EUS
Netgear 10PT GE POE+ SMART PRO DESKTOP SWCH 2.448 kr
377903 /
GS116GE
Netgear 16PT DESKTOP GIGABIT SWTCH 986 kr
386415 /
GS116LP-100EUS
Netgear 16PT POE/POE+GIGABIT UNMANAGED SWCH 2.448 kr
386416 /
GS116PP-100EUS
Netgear 16PT POE/POE+GIGABIT UNMANAGED SWCH 2.938 kr
386417 /
GS205-100PES
Netgear 5PT GE UNMANAGED SWITCH LP 218 kr
374973 /
GS208-100PES
Netgear GS208 8PORT GIGABIT SWITCH 283 kr
386418 /
GS305-300PES
Netgear 5PT GE UNMANAGED SW METAL LP 257 kr
386419 /
GS305E-100PES
Netgear 5PT GIGE SMART MANAGED PLUS SOHO SW 374 kr
386420 /
GS305EP-100PES
Netgear 5PT GE PLUS SWCH W/ POE+ 1.031 kr
386421 /
GS305EPP-100PES
Netgear 5PT GE PLUS SWCH W/ HI-PWR POE+ 1.417 kr
386422 /
GS305P-200PES
Netgear 5PT GE UNMANAGED SWCH W/ POE+ 837 kr
386423 /
GS305PP-100PES
Netgear 5PT POE/POE+ GIGE UNMANAGED SWITCH 1.417 kr
377885 /
GS308-300PES
Netgear GS308 361 kr
386424 /
GS308E-100PES
Netgear 8PT GIGE SMART MANAGED PLUS SOHO SW 490 kr
386425 /
GS308EP-100PES
Netgear 8PT GE PLUS SWCH W/ POE+ 1.288 kr
386426 /
GS308EPP-100PES
Netgear 8PT GE PLUS SWCH W/ HI-PWR POE+ 1.675 kr
386427 /
GS308PP-100EUS
Netgear 8PT GE UNMANAGED SWCH W/POE/POE+ 1.546 kr
386428 /
GS308T-100PES
Netgear S350 8P GE SMART MANAGED PRO SW 840 kr
386429 /
GS310TP-100EUS
Netgear S350 8P GE POE+ SMART MANAGED PRO S 1.675 kr
386430 /
GS316EP-100PES
Netgear 16PT GE PLUS SWCH W/ POE+ 3.221 kr
386431 /
GS316EPP-100PES
Netgear 16PT GE PLUS SWCH W/ HI-PWR POE+ 3.737 kr
386432 /
GS316P-100EUS
Netgear 16PT GE UNMANAGED SWCH W/POE/POE+ 2.577 kr
386433 /
GS316PP-100EUS
Netgear 16PT GE UNMANAGED SWCH HI-PWR POE+ 2.835 kr
386434 /
GS324P-100EUS
Netgear 24PT GIGE UNMANAGED SWCH W/ POE+ 3.479 kr
386435 /
GS324PP-100EUS
Netgear 24PT GIGE UNMANAGED SWCH W/ POE+ 4.639 kr
386436 /
GS324T-100EUS
Netgear S350 24P GE SMART MANAGED PRO SW 2.478 kr
386437 /
GS324TP-100EUS
Netgear S350 24P GE POE+ SMARTMANAGED PRO S 3.866 kr
386438 /
GS348-100EUS
Netgear 48PT GIGE UNMANAGED RACKMOUNT SWCH 3.092 kr
386439 /
GS348PP-100EUS
Netgear 48PT GIGE UNMANAGED SWCH W/POE+ 6.314 kr
386440 /
GS510TPP-100EUS
Netgear 10PT GE POE+ SMART SWITCH 190W 4.040 kr
386441 /
GS516PP-100EUS
Netgear 16PT GIGE UNMNGED SWTCH W/ POE+ 4.407 kr
386442 /
GS516UP-100EUS
Netgear 16PT GE U60 POE++ UM SWITCH 4.652 kr
386443 /
GS524PP-100EUS
Netgear 24PT GIGE UNMNGED SWTCH W/ POE++ 4.039 kr
386444 /
GS524UP-100EUS
Netgear 24PT GE U60 POE++ UM SWITCH 5.631 kr
375186 /
GS605-400PES
Netgear GS605 5PORT GIGABIT SWITCH 257 kr
386445 /
GS608-400PES
Netgear 8PT GIGABIT SWITCH 334 kr
368866 /
GS724T-400EUS
Netgear 24PT GIGABIT SMART SWITCH 2.326 kr
386446 /
GS724TP-200EUS
Netgear PROSAFE 24GE POE SMART SWITCH 4.040 kr
386447 /
GS724TPP-100EUS
Netgear 24P GE HI-POWER POE+ SMART PRO SWCH 4.774 kr
386448 /
GS728TP-200EUS
Netgear 28PT GE POE SMART SWITCH 4.284 kr
386449 /
GS728TPP-200EUS
Netgear 28PT GE POE+ SMART SWITCH 5.264 kr
386450 /
GS748T-500EUS
Netgear 48PT GE SMART SWITCH 4.040 kr
386451 /
GS752TP-200EUS
Netgear 52PT GE POE SMART SWITCH 7.344 kr
386452 /
GS752TPP-100EUS
Netgear 52PT GE POE+ SMART SWITCH 9.181 kr
375192 /
GS810EMX-100PES
Netgear Nighthawk® SX10 Pro Gaming 8-port Switch 2.876 kr
384092 /
GS908E-100PES
Netgear GS908E 8-port Signature Smart Managed Plus Switch 476 kr
386923 /
GSM4210PD-100EUS
Netgear 10PT M4250-9G1F-POE+ MANAGED SWCH 8.264 kr
386924 /
GSM4210PX-100EUS
Netgear 10PT M4250-8G2XF-POE+ MANAGED SWCH 10.743 kr
386453 /
GSM4212P-100EUS
Netgear M4250-10G2F-POE+ MANAGED SWITCH 7.768 kr
387027 /
GSM4212P-111EUS
Netgear M4250-10G2F-POE+ & AVB4212P LICENSE 9.082 kr
386454 /
GSM4212PX-100EUS
Netgear M4250-10G2XF-POE+ MANAGED SWITCH 11.365 kr
386455 /
GSM4212UX-100EUS
Netgear M4250-10G2XF-POE++ MANAGED SWITCH 13.916 kr
386456 /
GSM4230P-100EUS
Netgear M4250-26G4F-POE+ MANAGED SWITCH 13.336 kr
386457 /
GSM4230PX-100EUS
Netgear M4250-26G4XF-POE+ MANAGED SWITCH 20.179 kr
386458 /
GSM4230UP-100EUS
Netgear M4250-26G4F-POE++ MANAGED SWITCH 27.717 kr
386459 /
GSM4248P-100EUS
Netgear M4250-40G8F-POE+ MANAGED SWITCH 24.710 kr
386460 /
GSM4248PX-100EUS
Netgear M4250-40G8XF-POE+ MANAGED SWITCH 31.775 kr
386461 /
GSM4248UX-100EUS
Netgear M4250-40G8XF-POE++ MANAGED SWITCH 54.158 kr
386462 /
GSM4328PA-100NES
Netgear M4300-28G-POE+ MANAGED SWCH APS550W 21.338 kr
386463 /
GSM4328PB-100NES
Netgear M4300-28G-POE+ MANAGED SW APS1000W 25.861 kr
386464 /
GSM4328S-100NES
Netgear M4300-28G MANAGED SWITCH 14.728 kr
386465 /
GSM4352PA-100NES
Netgear M4300-52G-POE+ MANAGED SWCH APS550W 29.572 kr
386466 /
GSM4352PB-100NES
Netgear M4300-52G-POE+ MANAGED SW APS1000W 34.327 kr
386467 /
GSM4352S-100NES
Netgear M4300-52G MANAGED SWITCH 21.338 kr
368879 /
JGS516-200EUS
Netgear 16PT GIGABIT SWITCH 1.160 kr
386468 /
LAX20-100EUS
Netgear 4PT LTE WIFI6 ROUTER 4.510 kr
384184 /
LBR20-100EUS
Netgear LBR20 2PT LTE ORBI ROUTER MOBILE GATEWAY 5.541 kr
386538 /
LM1200-100EUS
Netgear 2PT CAT4 LTE MODEM 2.199 kr
384541 /
MC315GDW-10000S
Netgear Meural WiFi Photo Frame 5.018 kr
386469 /
MC321BL-10000S
Netgear Meural Canvas II – the Smart Art Frame with 21.5 in., 16X24 Black Frame 9.494 kr
386470 /
MC321HW-10000S
Netgear Meural Canvas II – the Smart Art Frame with 21.5 in., 16X24 Walnut Winslow Frame 10.173 kr
386471 /
MC321LW-10000S
Netgear Meural Canvas II – the Smart Art Frame with 21.5 in., 16X24 Birch Frame 10.173 kr
386472 /
MC321WL-10000S
Netgear Meural Canvas II – the Smart Art Frame with 21.5 in., 16X24 White Frame 9.494 kr
386473 /
MC327BL-10000S
Netgear Meural Canvas II – the Smart Art Frame with 27 in., 19X29 Black Frame 12.207 kr
386474 /
MC327HW-10000S
Netgear Meural Canvas II – the Smart Art Frame with 27 in., 19X29 Walnut Winslow Frame 12.885 kr
386475 /
MC327LW-10000S
Netgear Meural Canvas II – the Smart Art Frame with 27 in., 19X29 Birch Frame 12.885 kr
386476 /
MC327WL-10000S
Netgear Meural Canvas II – the Smart Art Frame with 27 in., 19X29 White Frame 12.207 kr
386477 /
MCAF327-10000S
Netgear MEURAL GEN3 21/27 FLAT CABLE AND PA 1.356 kr
386478 /
MCAP321-10000S
Netgear MEURAL GEN3 21 ACCESS PLASTIC COVER 542 kr
386479 /
MCAP327-10000S
Netgear MEURAL GEN3 27 ACCESS PLASTIC COVER 678 kr
386480 /
MCAR1-10000S
Netgear MEURAL 21/27 ACCESS CBL RACEWAY 542 kr
386481 /
MCAS327-10000S
Netgear MEURAL GEN3 21/27 ACCESS SWIVEL MNT 678 kr
386482 /
MHBTR01-10000S
Netgear AC77X/78X 2000MAH BATTERY 367 kr
386483 /
MHBTR10-10000S
Netgear W-10A BATTERY FOR M1/M2 407 kr
386484 /
MHBTRM5-10000S
Netgear REPLACEMENT BATTERY FOR M5 475 kr
383755 /
MK62-100PES
Netgear MK62 NIGHTHAWK MESH WIFI 6 3.247 kr
374964 /
MR1100-100EUS
Netgear MR1100 NIGHTHAWK M1 MOBILE ROUTER 4.801 kr
377296 /
MR2100-100EUS
Netgear MR2100 MOBILE ROUTER 6.104 kr
384902 /
MR5200-100EUS
Netgear MR5200 AIRCARD MOBILE ROUTER 11.529 kr
386485 /
MS108EUP-100EUS
Netgear 8PT POE++ MULTIGIG PLUS SWCH 5.508 kr
386486 /
MS510TX-100EUS
Netgear 10PT MULTI GB SMART SWITCH 3.377 kr
386487 /
MS510TXM-100EUS
Netgear 10P MG SMART MANAGED PRO SWITCH 6.243 kr
386488 /
MS510TXPP-100EUS
Netgear 10PT MULTI GB POE+ SMART SWITCH 5.508 kr
386489 /
MS510TXUP-100EUS
Netgear 10P MG U60 POE++ SMART PRO SWITCH 8.324 kr
386490 /
MSM4214X-100EUS
Netgear M4250-12M2XF MANAGED SWITCH 11.365 kr
386491 /
NBK752-100EUS
Netgear 2PT 5G ORBI MESH SYSTEM BNDL 16.276 kr
386492 /
PAV12V-100EUS
Netgear POWER ADAPTER FOR ACCESS POINT 187 kr
368885 /
PL1000-100PES
Netgear 1PT GIGABIT PWLINE AV2 BNDL 897 kr
Netgear 1PT GIGABIT PWLINE AV2 BNDL
368887 /
PLW1000-100PES
Netgear 1PT GIGABIT PWLINE AV2 AC650 BNDL 1.288 kr
Netgear 1PT GIGABIT PWLINE AV2 AC650 BNDL
386493 /
PWR-001-003
Netgear PWRCD,C13,250V,10A,6FT,GE 174 kr
379048 /
R6120-100PES
Netgear R6120 AC1200 FE ROUTER 553 kr
375911 /
R7800NE-100PES
Netgear R7800 NIGHTHAWK X4S AC2600 NIP 1.138 kr
374971 /
R8000P-100EUS
Netgear R8000P-100EUS AC4000 WIFI ROUTER WITH MU-MIMO 3.953 kr
386494 /
RAX10-100EUS
Netgear 6PT 4 STREAM AX1800 DB WIFI 6 ROUT 2.034 kr
376027 /
RAX120-100EUS
Netgear Nighthawk AX120 AX6000 5.349 kr
384926 /
RAX20-100PES
Netgear RAX20-100PES 5PT 4-STREAM AX1800 WIFI 6 ROUTER 1.885 kr
377297 /
RAX200-100EUS
Netgear RAX200 AX11000 ROUTER 6.782 kr
386495 /
RAX30-100EUS
Netgear 5PT NIGHTHAWK AX2400 WIFI 6 ROUTER 2.319 kr
383781 /
RAX40-100PES
Netgear RAX40 WIRELESS AX ROUTER RAX40-100PES 2.591 kr
384536 /
RAX43-100EUS
Netgear RAX43 Nighthawk® AX5 5-Stream AX4200 WiFi Router 3.221 kr
385655 /
RAX50-100EUS
Netgear RAX50 AX5400 WIFI 6 ROUTER 3.608 kr
385654 /
RAX70-100EUS
Netgear 5PT TRI-BAND 8-STREAM AX6600 ROUTER 4.476 kr
375725 /
RAX80-100EUS
Netgear RAX80 NIGHTHAWK AX8 WIFI6 ROUTER 4.815 kr
386496 /
RAXE500-100EUS
Netgear 5PT AXE11000 WIFI 6E TRI-BAND ROUT 8.138 kr
379545 /
RBK13-100PES
Netgear RBK13 Orbi Mesh WiFi System (3 Pack) 2.874 kr
374966 /
RBK20-100PES
Netgear RBK20 ORBI AC2200 MESH ROUTER 2PACK 3.104 kr
384900 /
RBK352-100EUS
Netgear RBK352 ORBI DB AX 1ROUT + 1SATEL BNDL 3.391 kr
384901 /
RBK353-100EUS
Netgear RBK353 ORBI DB AX 1ROUT + 2SATEL BNDL 4.747 kr
368884 /
RBK50-100PES
Netgear RBK50 ORBI AC3000 MESH ROUTER 2PACK 5.264 kr
Netgear RBK50 ORBI AC3000 MESH ROUTER 2PACK
375628 /
RBK50V-100EUS
Netgear RBK50V ORBI VOICE AC3000 MESH ROUTER 2PACK 6.155 kr
379394 /
RBK53-100PES
Netgear RBK53 ORBI KIT 1ROUTER + 2SATELLITE BNDL 7.344 kr
386497 /
RBK752-100EUS
Netgear ORBI AX4200 1ROU +1 SATELL BNDL 7.460 kr
383967 /
RBK753-100EUS
Netgear RBK753 ORBI AX4200 1ROU +2 SATELL BNDL 10.173 kr
386966 /
RBK762S-100EUS
Netgear 4PT ORBI AX5400 2PACK 1Y ARMOR BNDL 5.785 kr
386967 /
RBK763S-100EUS
Netgear 4PT ORBI RBK763S W/1YR ARMOR BNDL 8.256 kr
379543 /
RBK852-100EUS
Netgear RBK852 ORBI WiFi 6 10.851 kr
379544 /
RBK853-100EUS
Netgear RBK853 ORBI WiFi 6 14.920 kr
386498 /
RBKE963-100EUS
Netgear ORBI AX11000 1ROU +2 SATELL BNDL 23.058 kr
386499 /
RBKE963B-100EUS
Netgear ORBI AX11000 1ROU +2 SATELL BNDL 23.058 kr
383756 /
RBKWM-10000S
Netgear RBKWM-10000S 258 kr
386500 /
RBR350-100EUS
Netgear 4PT ORBI DUAL BAND AX ROUT 2.034 kr
375191 /
RBS20-100PES
Netgear RBS20 AC2200 ORBI SATELLITE 1.709 kr
385577 /
RBS350-100EUS
Netgear 2PT ORBI DUAL BAND AX SATELLITE ORBI WIFI 6 DUAL BAND 1.763 kr
375627 /
RBS40V-100EUS
Netgear RBS40V ORBI VOICE AC2200 MESH SATELLITE 4.137 kr
383969 /
RBS750-100EUS
Netgear RBS750 4PT ORBI AX4200 SATELLITE 3.798 kr
386968 /
RBS760-100EUS
Netgear 2PT ORBI RBS760 2.388 kr
383968 /
RBS850-100EUS
Netgear RBS850 4PT ORBI AX6000 SATELLITE 6.104 kr
386501 /
RBSE960-100EUS
Netgear ORBI WIFI 6E SATELLITE 9.415 kr
386502 /
RBSE960B-100EUS
Netgear ORBI WIFI 6E SATELLITE 9.415 kr
377308 /
SRK60-100EUS
Netgear SRK60 ORBI PRO KIT(ROUT+SATELLITE) 6.146 kr
385648 /
SXK30-100EUS
Netgear 4PT ORBI PRO WIFI 6 AX1800 BNDL 3.672 kr
385649 /
SXK30B3-100EUS
Netgear 4PT ORBI PRO WIFI 6 AX1800 3-P BNDL 4.896 kr
386704 /
SXK50-100EUS
Netgear SXK50-100EUS 5.014 kr
386705 /
SXK50B3-100EUS
Netgear SXK50B3-100EUS 7.312 kr
385652 /
SXK80-100EUS
Netgear 1PT ORBI PRO 6 2-PACK BNDL 10.089 kr
385653 /
SXK80B3-100EUS
Netgear 3PT ORBI PRO 6 3-PACK BNDL 13.800 kr
386503 /
SXK80B4-100EUS
Netgear 4PT ORBI PRO 6 4-PACK BNDL 20.345 kr
386706 /
SXR50-100EUS
Netgear SXR50-100EUS - 5PT ORBI PRO AX5400 MESH, ROUT 3.343 kr
385650 /
SXR80-100EUS
Netgear 1PT ORBI PRO 6 ROUT 6.120 kr
386505 /
SXS30-100EUS
Netgear 4PT ORBI PRO WIFI 6 AX1800 SATELL 1.958 kr
386707 /
SXS50-100EUS
Netgear SXS50-100EUS - 5PT ORBI PRO AX5400 MESH, SATELLITE 2.820 kr
386506 /
SXS80-100EUS
Netgear 1PT ORBI PRO 6 SATELLITE 6.646 kr
386507 /
WAC104-100PES
Netgear 4PT 802.11AC STANDALONE ACCESSPT 881 kr
386508 /
WAC124-100PES
Netgear 5PT AC2000 DESKTOP ACCESSPT 1.044 kr
386509 /
WAC510-10000S
Netgear 2PT AC WIFI BUSINESS ACCESS POINT 1.385 kr
386510 /
WAC510B03-10000S
Netgear 2PT AC WAVE 2 BUSINESS ACCESS POINT (pack of 3) 3.602 kr
386511 /
WAC540-10000S
Netgear 2PT INSIGHT WLESS AC TRI RADIO 4X4 2.679 kr
386512 /
WAC540B03-10000S
Netgear 2PT INSIGHT WLESS AC TRI RADIO 4X4 7.422 kr
386516 /
WAX214-100EUS
Netgear 5PT WIFI 6 AX1800 DUAL BAND CEILING 1.591 kr
386517 /
WAX218-100EUS
Netgear 5PT WIFI 6 AX3600 DUAL BAND CEILING 3.183 kr
386518 /
WAX610-100EUS
Netgear 1PT BUSINESS WIFI 6 2+2 AP 2.448 kr
386519 /
WAX610Y-100EUS
Netgear 1PT BUSINESS WIFI 6 2+2 AP OUTDOOR 3.131 kr
386703 /
WAX615-100EUS
Netgear WAX615-100EUS - 1PT INSIGHT MANAGED WIFI6 AX3000 2.298 kr
385651 /
WAX620-100EUS
Netgear 1PT INSIGHT MANAGED WIFI 6 AX3600 3.305 kr
387028 /
WAX625-100EUS
Netgear 2PT INSIGHT MANAGED WIFI 6 AX5400 3.297 kr
385528 /
WAX630-100EUS
Netgear WAX630-100EUS 2PT BUSINESS WIFI 6 4+4+4 AP 4.407 kr
384537 /
XR1000-100EUS
Netgear Nighthawk® XR1000 WiFi 6 Gaming Router� 4.767 kr
374972 /
XR500-100EUS
Netgear XR500 NIGHTHAWK PRO GAMING AC2600 ROUTER 3.861 kr
384558 /
XS505M-100EUS
Netgear XS505M 5PT 10G/MULTIGIGABIT UNMANAGED SWCH 4.652 kr
386520 /
XS508M-100EUS
Netgear 8PT 10G/MULTIGIGABIT UNMANAGED SWCH 5.753 kr
386521 /
XS512EM-100EUS
Netgear 12PT 10G/MULTI-GIG WEB MANAGED PLUS 11.945 kr
386522 /
XS724EM-100EUS
Netgear 24PT 10G/MULTI-GIG WEB MANAGED PLUS 22.614 kr
386523 /
XS728T-100NES
Netgear 28PT 10G SMART SWITCH W/4 SFP+ 29.991 kr
386524 /
XS748T-100NES
Netgear 48PT 10G SMART SWITCH with Lifetime Warranty 53.708 kr
386525 /
XSM4216F-100EUS
Netgear M4250-16XF MANAGED SWITCH 13.916 kr
386527 /
XSM4316PB-100NES
Netgear M4300-16X POE+ APS600W 32.819 kr
386528 /
XSM4316S-100NES
Netgear M4300-8X8F MANAGED SWITCH 24.933 kr
386529 /
XSM4324CS-100NES
Netgear M4300-24X MANAGED SWITCH 37.806 kr
386530 /
XSM4324FS-100NES
Netgear M4300-24XF MANAGED SWITCH 27.717 kr
386531 /
XSM4324S-100NES
Netgear M4300-12X12F MANAGED SWITCH 34.327 kr
386532 /
XSM4348CS-100NES
Netgear M4300-48X MANAGED SWITCH 71.785 kr
386533 /
XSM4348FS-100NES
Netgear M4300-48XF MANAGED SWITCH 49.171 kr
386534 /
XSM4348S-100NES
Netgear M4300-24X24F MANAGED SWITCH 64.827 kr
386535 /
XSM4396K0-10000S
Netgear M4300-96X NO PORT CARD / NO PSU 57.985 kr
386536 /
XSM4396K1-100NES
Netgear M4300-96X START KIT 48XSFP+ APS600W 100.777 kr
386537 /
XSM4556-100EUS
Netgear M4500-48XF8C MANAGED SWITCH 183.464 kr

Alle priser i NOK eks. mva med reservasjon for eventuelle produkt- og valutaforandringer samt feil. Mer prisinformasjon ring 63 01 47 30